• می خوهیم درباره تشابه و تفاوت دفتر فایل کلاسوری و دفتر فایل سیمی دفتایل توضیحاتی را خدمت شما عزیزان ارائه کنیم تا با آگاهی کامل برای خرید اقدام کنید.

   

   تشابهات :

  1- در هر دوی این دفاتر فایل نکات مربوط به ملک قید شده است.

  2- در هر دو دفتر مشخصات کامل مالک قید شده است.

  3- تمام مشخصات مربوط به قیمت و شرایط درج شده است.

  4- در هر دو دفتر وضعیت تخلیه قید شده است.

  5- جنس کاغذ در هر دو آن ها یکی است و از کاغذ خارجی مرغوب تهیه شده است.

  6- در هر دو این دفاتر چاپ بر روی دو طرف کاغذ انجام شده و تمام کاغذ ها 2 رو می باشند.

  7- چاپ کلیه دفاتر دفتایل اعم از سیمی و کلاسوری، برنگ سرمه ای است.

تفاوت ها :

1- دفاتر سیمی دارای حجم کمتری است و به راحتی قابل حمل و نقل هستند در صورتیکه دفاتر کلاسوری غالبا برای قرار گرفتن داخل کشو و یا روی میز مناسب است.

2- سایز های دفتر فایل های سیمی متنوع است ولی دفاتر فایل کلاسوری تنها در یک سایز موجود می باشند.

3- جلد دفتر فایل های کلاسوری به صورت طلقی است و انعطاف بیشتری دارد و حتی می توان آن را در جیب ، داشبورد و کیف قرار داد .

4- دفاتر سیمی فقط جهت فایل فروش، اجاره و ثبت متقاضی و کارشناسی کاربرد دارن در صورتی که دفاتر فایل کلاسوری در زمینه های مختلف در رابطه با املاک با کاربری های متفاوت نظیر مسکونی، اداری، تجاری، مغازه، کلنگی، باغ، زمین، مشتری، متقاضی خرید و اجاره، بازدید ملک و همچنین دفتر قرار ملاقات، دفتر منشی، دفتر عملکرد مدیر املاک وجود دارد.

5- دفاتر سیمی پس از اتمام برگه ها دور انداخته می شوند ولی کاغذ دفتر های کلاسوری قابل تعویض هستند.

6- صحافی دفاتر فایل کلاسوری از جنس مقوای ضخیم هاد کاور با رو کش گلاسه 170 گرم از هر دو طرف و 2 لایه سلفون و یو وی است ولی دفاتر سیمی دارای جلد طلق ضخیم می باشند.

7- دفاتر کلاسوری بسیار چشم نواز هستند و جلوه خاصی دارند ولی دفاتر سیمی بسیار ساده به نظر می رسند و از بیرون شبیه دفتر مشق هستند.

8- قیمت دفتر فایل سیمی خیلی ارزانتر از دفتر فایل کلاسوری است. پس اگر اولویت یک شما انتخاب دفتر ارزان است ما به شما دفاتر فایل سیمی املاک را پیشنهاد می کنیم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *