قوانین استفاده از خدمات دفتایل

ورود کاربران به وب سایت دفتایل و استفاده از خدمات ارائه شده توسط این مجموعه به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط، قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس ها و خدمات است
پس خواهشمندیم یکبار قوانین را مرور کنید.

قانون نامه دفتایل

توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین از سوی کاربر است.

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه ‏‌های دفتایل منطبق با قوانین کشور، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مربوطه است.

در صورتی که در قوانین مندرج، رویه ‏‌ها و سرویس ‏‌ها تغییری ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روزرسانی می شود و شما توافق می ‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

دفتایل به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می ‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌ کند.

مجموعه ما متعهد می ‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن ‏‌تر و امن ‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را توسعه دهد.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات ر، مانند مقالات، گرافیک، لوگو، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ ها و کلیه محتوای تولید شده توسط مجموعه دفتایل، جزئی از دارای های معنوی ما محسوب می ‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار مالک دفتایل است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای ما محفوظ می ‏‌دارد.

علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط وب سایت دفتایل و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار برند دفتایل است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش

– روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارشات ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.

– دفتایل به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان ثبت سفارش را می دهد.

– کلیه سفارشات ثبت شده در سایت ما به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند.

– مجموعه ما همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارشات ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می‌دهد.

با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در وب سایت ما به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به ثبت سفارش، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای مسئول و مالک سایت دفتایل محفوظ است و یا مشتری می ‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.

– در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری، مبلغ پرداخت شده طی 24 ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.

– دفتایل مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف ثبت سفارشات جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارشات ثبت شده قبل از توقف ثبت سفارش، پردازش و ارسال می‌‏ شود.

– حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای دفتایل محفوظ است

– در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالا های موجود در سایت دفتایل، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای دفتایل محفوظ است.

– دفتایل در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می ‌نماید و مشتری با ورود به سایت دفتایل می ‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.

– کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند.

بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌ های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، ر جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.

همچنین، مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.